Sipelga 6, Sääse,Mustamäe, Tallinn
Müüa korter uues majas
Saksa köök, saun,
kaks luksusliku pesutuba.
3-toaline korter 75 м²
5. korrus,
2 lodžat 14 м²,
1 parkimiskoht
maa-aluses parklas
Sipelga tn.6, Tallinn, Harjumaa, Estonia
Valgusküllane ja hubane korter mugava asukohaga uues majas – ootab uut omanikku. Korter asub Mustamäe rohehaljastusega rajoonis, kus on hästi arenenud infrastruktuur, Sõpruse pst. ja Tammsaare tee läheduses, geograafiliselt otse Tallinna keskel. Tegelesime korteri sisustusega kogu südamest, elasime seal 5 toredat aastat, kuid nüüd otsime sellele kohale uut omanikku!
Korter on väga heas korras, see on ümber kujundatud ja sisekujundatud professionaalse arhitekti disainiprojekti järgi. Korter müüa koos köögimööbli ja –varustusega, lisaks saun ja kaks luksusliku vannituba. Samuti on olemas parkimiskoht. Korterisse saab kohe ilma igasuguste lisakuludeta sisse kolida!
Korteri planeering
Korteri pindala on 75 m2. Korter on väga hea planeeringuga: kaks magamistuba, pesuruum, dušš, saun, vannituba, garderoob(panipaik), esik, avar elutuba, mis läheb üle köögiks. Kaks suurt lodžat - 10 m2 ja 4 m2. Panoraamaknad kõrgusega 2 meetrit avanevad lõunasse, vaade kaunile rohealale ja laste mänguväljakule. Ruumide kõrgus 2,6 meetrit.
Tunnusjooned
Korter sai tänu professionaalsele disainile ja õnnestunud uusplaneeringule väga palju eeliseid ja omapäraseid jooni, mis eristab seda elupinda teistest maja korteritest.
Korteri ehteks on klaasist lükand-vaheseinad, firma Tank.
Tegemist on maja ainsa korteriga, kuhu on sisse ehitatud saun, magamistoa kõrval eraldi vannituba ja garderoob.
Korteri põrand kaetud naturaalse bambusparketiga.
Naturaalpuidust mattklaasidega uksed Eesti tootjalt Haapsalu Uksetehas.
Esikus, köögis ja vannitubades on kõrgkvaliteediga itaalia keraamilised plaadid.
Disaineri loodud mitmekihiline valgustus, mille abil saab luua ruumides erinevat meeleolu - alates unistavast romantikast kuni ereda valgustusega kontoriruumideni.
Lodžal pistikupesad, saab kasutada valgusteid või kaunistada rõduääristust.
Kõigile akendele on paigutatud rullood, mis lubavad maksimaalset pimedusastet ja päikesekaitset. Sunorek.
Elutuba ja köök
Avaras ja päikeseküllases elutoas on mugav kööginišš. Saksamaal toodetud Nolte köögisisustus loob elegantse ja mugava atmosfääri, sisustus on teostatud eriprojekti järgi, tegemist on kõrgfunktsionaalsuse ja väga hea kvaliteediga:

  • luksuslikud materjalid nii seest kui väljast, kvaliteediline kodutehnika Aeg ja Eiectrolux
  • lauaplaadid Eesti looduslikust kvartskivist firmalt Hansakivi
  • Valgustuse mitmekihiline süsteem, mille abil saab luua ruumides kõiksugust atmosfääri, Hektor Light valgustid.

Elutoa eriliseks kaunistuseks on panoraamaken koos uksega lodžale, vaade rohealale ja laste mänguväljakule.
Sipelga 6, Tallinn
Sipelga 6, Tallinn
Sipelga 6, Tallinn
Sipelga 6, Tallinn
Sipelga 6, Tallinn
Sipelga 6, Tallinn
Sipelga 6, Tallinn
Sipelga 6, Tallinn
Left
Right
Magamistuba, vannituba, garderoob
Uue planeeringuga tekkisid magamistuppa garderoob ja vannituba, paigaldati klaasist lükanduksed-vaheseinad, kaetud mõlemalt poolt läikega, firma Tank.

Vannitoas on ventilatsioon, paigaldatud ripplagi koos sinna sisse ehitatud Hektor Light valgustusega, pindu katab itaalia keraamiline plaat, paigaldatud santehnika.

Magamistoast pääseb eraldi lodžale. Lodžal olemas pistikud.
Sipelga 6, Tallinn
Sipelga 6, Tallinn
Sipelga 6, Tallinn
Sipelga 6, Tallinn
Sipelga 6, Tallinn
Sipelga 6, Tallinn
Sipelga 6, Tallinn
Sipelga 6, Tallinn
Left
Right
Tualettruum, duširuum, saun
Tänu uuele planeeringule sai tualettruum juurde 6 m2, mis võimaldas sinna ehitada sauna ja dušikabiini, paigutada täiendava ventilatsiooni ja elektrilise põrandakütte.

Tualettruum on päikeselistes toonides, luues sooja ja hubase õhkkonna. Ühte seina katab laiuti suur peegel, mis lisab ruumile avarust. Valgustuse mitmekihiline süsteem laseb läbi valguse muuta värvi, millega vaheldub ka ruumi õhkkond.

Sauna viimistlus kadakaplaatidest, väga hea kvaliteediga mööbel, Soome ja Saksamaa santehnika IDO, GROHE, Electrolux.

Sipelga 6, Tallinn
Sipelga 6, Tallinn
Sipelga 6, Tallinn
Sipelga 6, Tallinn
Sipelga 6, Tallinn
Sipelga 6, Tallinn
Sipelga 6, Tallinn
Left
Right
Esik, magamistuba, koridor
Korteri ümberplaneerimisel paigaldati köögi ja esiku vahele uus seinakonstruktsioon, kuhu on ühelt poolt sisse ehitatud külmkapp, teisele poole jääb kvaliteetne garderoobikapp klaasist lükandustega, firma Tank. Lisaks on väikese magamistoa ja koridori vahelisse seina paigaldatud nišš raamaturiiulitega.
Sipelga 6, Tallinn
Sipelga 6, Tallinn
Sipelga 6, Tallinn
Sipelga 6, Tallinn
Sipelga 6, Tallinn
Left
Right
Maja, õueala, parkimiskoht
Suurepärased naabrid, tegus korteriühistu, hooldatud haljasala erinevate puudega, istepingid ja laste mänguväljak. Õuealale pääseb autoga tõkkepuu läbimisel.
Isiklik parkimiskoht maa-aluses garaažis.
Sipelga 6, Tallinn
Sipelga 6, Tallinn
Sipelga 6, Tallinn
Sipelga 6, Tallinn
Sipelga 6, Tallinn
Sipelga 6, Tallinn
Left
Right
Piirkond
Hoone asub Mustamäe serval, Sõpruse pst. ja Tammsaare tee ristmiku lähedal, geograafiliselt Tallinna keskel, seega on olemas kiire transpordiühendus üle kogu linna. Südalinn, Rocca al Mare, lennujaam vaid 10-12 minutilise autosõidu kaugusel.
Mugav keskkond
Jalgsi saab minna paljudesse kaubanduskeskustesse, pargialadele ja laste mänguväljakutele. Hoone lähedal on koolid ja lasteaiad, Regionaalhaigla, Mustika Keskus, Mustamäe Keskus, kus on ka spordiklubid, kino ja hulgaliselt söögikohti.
Park, tiik ja pardid
Hoonest mõne minuti jalutuskäigu kaugusel on Parditiigi park – saab imetleda tiigil toimetavaid parte, jalutada roheluses või teha sporti. Mustamäe linnaosas on palju rohealasid, suur metsapark ja Männipark, mida kohalikud elanikud väga armastavad.
Korteri eelised
Väga kõrgel tasemel teostatud remont ja valmis sisekujundus koos sisustusega soodsa hinna eest
Korter on väga heas seisukorras, sisustatud disaini eriprojekti järgi. Müügil soodsa hinnaga, kuna hind sisaldab kõrgkvaliteetset köögimööblit, sisustusega seotud tehnilisi ja interjööri lahendusi. Korter on täiesti valmis, et sinna kohe sisse kolida ja mugavalt elama hakata, ilma et selleks peaks tegema täiendavaid kulutusi!
Uus hoone, kus pole karta võimalikke ehitus-remonditöid
Maja on ehitatud 2008.a. ja on väga heas seisukorras. Tavaliselt ilmnevad kõik uusehitiste puhul tekkivad probleemid, nagu vajumine või muu ehituslik praak esimese 3-5 aasta jooksul, mil seda ka parandama hakatakse. Mis tähendab, et sellised tavaliselt uusehitistega kaasnevad võimalikud ehitus-remonditööd teid ei ähvarda.
Hea asukoht ja toredad naabrid
Hoone asub Mustamäe linnaosa piiril, Sõpruse pst. ja Tammsaare tee lähedal, see on Tallinna geograafiline keskpunkt, mis tagab kiire transpordiühenduse kõigi teiste linnaosadega.
Hästi arendatud infrastruktuur
Jalgsi jõuab lähedal asuvatesse kaubanduskeskustesse, on palju pargialasid ja laste mänguväljakuid. Maja lähedal on koolid ja lasteaiad, Regionaalhaigla ja polikliinik, Mustika Keskus ja Mustamäe Keskus, kus on spordiklubid, kino ja mitmeid söögikohti.
Isiklik parkimiskoht
Parkimiskoht maja all asuvas garaažis on eraldi kinnisvaraomand, mis ei ole seotud korteriga. Olukorras, kus parkimiskohtadega on kitsas käes, on isiklik parkimiskoht suur väärtus. Ostes parkimiskoha, on teil võimalus seda kas ise kasutada või see välja üürida või ära müüa.
Korteri hind
Hinna sisse kuuluvad köögimööbel, olme- ja sanitaartehnika, samuti kõik uue planeeringuga seotud interjöörielemendid.
159 000 EUR
Parkimiskoha hind
Parkimiskoht maa-aluses parklas on omaette kinnisvaraomand.
8 000 EUR
Vaata kaardilt
Sipelga 6, Sääse, Mustamäe, Harjumaa, Tallinn, Estonia.
Võta ühendust:
+372 56 535 44
larissa@annoprojekt.ee
Фотографии и тексты использованы для демонстрации возможностей шаблона сайта, пожалуйста, не используйте их в коммерческих целях.